• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 1-1

Kumibex sp. z o.o. - dystrybutorem Graco EcoQuip

1 grudnia firma Kumibex sp. z o.o. została oficjalnym dystrybutorem firmy Graco BVBA linii produktów EcoQuip - urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej, które wprowadzają zupełnie nową jakość w dziedzinie piaskowania i przygotowania podłoża.W zestawieniu z piaskowaniem na sucho, urządzenia EcoQuip mogą pochwalić się pyleniem mniejszym aż o 92 %. Z drugiej strony w zestawieniu z piaskowaniem na mokro, urządzenie zużywa niezbędną ilość wody i ścierniwa, a w miejscu prowadzonych prac nie ma charakterystycznych kałuż.

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym


Kumibex sp. z o.o.

42-622 Orzech, ul. Bytomska 42
Tel. +48 32 381 32 00
Fax +48 32 381 32 01

Czynne:
Pon - pt: 7.00 - 15.00

Urządzenia do obróbki ściernej:
rafal.kampczyk @kumibex.pl
lukasz.pasek @kumibex.pl

Serwis
serwis @kumibex.pl

 


 

GRACO PRZEJMUJE ECOQUIP

EcoQuip to firma utworzona w 2005 roku przez dwóch braci Eliason, którzy postanowili wykorzystać swoje talenty i doświadczenie poprzez stworzenie innowacyjnego urządzenia do piaskowania, które charakteryzuje się brakiem pylenia, i ogromną oszczędnością mediów: wody i ścierniwa, w odniesieniu do klasycznych metod czyszcząco-ścierających (na sucho, na mokro). Od tego czasu roboczy produkt, po dokonaniu niezbędnych udoskonaleń, został wprowadzony do seryjnej produkcji jako linia produktów EcoQuip, dostępnych w różnych wariantach wydajnościowych.

Innowacyjne rozwiązanie zostało docenione nie tylko poprzez gwałtowną sprzedaż w Stanach Zjednoczonych, ale również poprzez nagrodę Innowacyjnych Produktów RER. Potencjał urządzenia został dostrzeżony przez międzynarodowego giganta w transmisji płynów, którym jest Graco BVBA. Po przeprowadzeniu niezbędnych testów, porównań z obecnymi na rynku urządzeniami, firma Graco postanowiła przejąć firmę EcoQuip, a następnie opatentować zastosowane rozwiązanie.

 

 

 

 


 

ISO 9001

Linia produktów EcoQuip uzyskała jeden z najważniejszych certyfikatów normalizacyjnym międzynarodowej organizacji ISO 9001:2008. Wspomniane wyróżnienie potwierdza doskonałą jakość produktu, najwyższą wydajność.